19 Şubat 2015

Turkcell Müşteri Hizmetleri Beni Yanılttı!

Müşteri hizmetleri Şubat ayı içerisinde taahhüdümün dolacağını bana bildirdi. Bende yenilemek istemediğimi operatör değişikliği yapacağımı söyledim. Onlarda fatura kesim tarihinden 1 hafta önce falan geçmem gerektiğini bazen işlemlerin uzun sürdüğünü aksi halde bir fatura daha ödeyeceğimi söylediler. Bende buna istinaden 17.02.2015 tarihinde operatör değişikliği için başvuru da bulundum. Bugün gelen bir SMS ise bana taahhüdümün Mart ayında biteceğini söylüyordu. Arayıp sorduğumda müşteri hizmetleri de aynı şeyi söyledi ve bana 55 TL extra ücret çıkardı. Müşteri hizmetlerinin yanlış bilgilendirmesi yüzünden neden ben fazla ücret ödeyim. Sonuçta doğru bilgilendirme olsa bir ay daha beklerdim.

Yildiz 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön