23 Nisan 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri!

23 nisan 2013 günü 05321111182 numaralı telefondan arandım ve kendisinin Turkcell asistan servisinden **olduğunu söyleyen bir kişi tarafından arandım ve 10 yıldır Türkcell kullanıcısı olduğum için özel müşteri kapsamına girdiğimi ve hattıma 250 tl konuşma yükleneceğini söyledi.

Ayrıca bir yıl süreyle özel hastanelerden yüzde seksen indirimli chek-up yaptırabileceğimi söyleyip kredi kartımın son kullanım süresi ve son on rakamını istediler tabi ki vermedim sinirlenip kapattılar. Turkcell'in böyle bir hizmeti var mı? var veya yoksa bu konuda lütfen kamoyu'nu bilgilendirsinler. vatandaşlar olarak mağdur olmak istemiyoruz ve bu için Turkcell kullanılıyor.

Faruk 883 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 26 Nisan 2013

    ÖNCELİKLE GERİ DÖNÜŞÜNÜZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ANCAK BENİM YAPMIŞ OLDUĞUM İŞLEMİN ŞİKAYET KAPSAMINDA OLMASINDAN DOLAYI ÜZGÜNÜM AMACIM ŞİKAYET DEĞİL BU YOLLA KAMOYUNUN BİLGİLENDİRİLMESİYDİ. AYRICA ŞİAYETE KONU OLAN ARAMAM HAKKINDA BİLGİ YAZMAMIŞINIZ BÖYLE BİR UYGULAMANIZ VAR MI? TURKCELL ASİSTAN HİZMETİ ADI ALTINDA 10 YILDIR TURKCELL MÜŞTERİSİ OLDUĞUM İÇİN ARANDIM VE CHEK-UP İÇİN KREDİ KARTIMIN BİLGİLEİ İSTENDİ. AYRICA İŞ YERİNE CEP TELEFONU GÖTÜREMEDİĞİMİZDEN DOLAYI BANA CEPTEN AKŞAM 18:30 SONRA YADA İŞ YERİ TEL. 0312 2986931 DEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ULAŞABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER.

  • Turkcell Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizi 26.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön