15 Nisan 2014

Turkcell Müşteri Güvenliğini Sağlayamıyor!

Yıllardır Turkcell kullanıcısı olmama rağmen bugün bir an Turkcell hattımı kapattırmaya karar verdim. Müşteri hizmetleri ile ilgili telefon görüşmemden sonra Turkcell ile mi görüştüm diye kendime defalarca sordum. Müşterinizin güvenliğini istiyorsanız TC kimlik numarası yada bankalar gibi daha önemli bilgiler sorarak bunu sağlayabilirsiniz. Benim faturamı apartmanda birisi bulduğunda sizi arasa zaten bütün bilgiler faturada yazıyor olacak. Bu da nasıl bir müşteri güvenliğidir anlayamadım. E-mail adresi dışında diğer bilgiler faturada yer almaktadır. Yıllardır abonesi olduğum Turkcell hatlarımı kapattıracağım için çok üzgünüm.

Elif 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 15.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön