09 Mart 2016

Turkcell Mükerrer Ödeme.

Turkcell abonesiyim. Telefon faturamı otomatik ödemeyle ödüyorum fakat bu ay kredi kartıyla ödedim. Turkcell otomatik ödemeden de fazladan ikinci faturayı da almış. Geri ödeme için 26 Şubat'ta başvurdum ve bir hafta içinde yatacağı söylendi fakat hala bir ödeme alamadım. Bana olumlu ya da olumsuz dönmediler. Şikayetçiyim firmadan!

Emel 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön