06 Temmuz 2013

Turkcell Muhatap Bulamıyorum!

Kontör yüklemek istediğimde , yüklemek istediğiniz kontörlerin son kullanma tarihi geçti diyor. Ama bunların parasını benden peşin aldılar. O zaman bunları değiştirmeleri gerekmez mi? Kimseyle muhatap olamıyoruz , kimseye de ulaşamıyoruz.

Ayhan 41 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan11 Haziran 2015

  2 adet 50 TL kontör hala elimizde duruyor. Turkcell sahipsiz olduğu ortada. Başka operatöre geçme zamanı geldi artık.

 • Ayhan11 Temmuz 2013

  sorun şu hizmet için paramızı peşin alıyorlar , hizmet süresi doldu paran yandı oluyor. Peki benim param kimin kasasına gitti. Verdiği hizmet nerede ? Hizmeti veremediyseniz paramı verin.

 • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ayhan06 Temmuz 2013

  Öncelikler teşekkür ederim , böyle bir site kurup sesimiz olduğunuz için. Türkcell bu olayı kabul etmiyor. Peşin aldığımız hizmet onların cebine gidiyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Daha doğrusu konuştuğumuz elemanların zaten bir yetkisi yok .Konuşmak için oradalar. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön