29 Nisan 2013

Turkcell Modem de Sorun Varmış!

1 yıldır Turkcell multı vınn kullanıyorum. ilk 6 ay gayet herşey normalken son 6 ay interneti kullanmak bana ızdırap verdi. modem çekmiyor ara ara da uyku moduna geçiyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp bu durumdan sürekli şikayetçi oldum ama her defasında aynı cevabı aldım sinyal var. asla ilgilenilmedi.

En son biri gelip ölçülsün bari diye fikir attı ortaya. 20 gün sonrasında geldiler. tabii bu 20 günlük süreç içinde aynı sorun yüzünden 2-3 kez aradım da 20 günde geldiler. bakıldı ve modemde sorun olduğu sonucuna varıldı. ama ben ekim ayından sonraki 6 aylık boşuna ödediğim paraların ve harcayamadığım kullanamadığım 8 gb larımın hesabını soramıyorum.

Selma 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cihazlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön