25 Mart 2013 #1704151

Turkcell'den Aldığı Cihaz Kendiliğinden Kapanıyor!

Form no 1200995*** IMEI 35***00250 T10 Telefonumu "kendiliğinden kapanıyor" şikayeti ile bayraktarlar Zonguldak /Ereğli servisine teslim ettim. Faturam alındı ama garanti dışı işlem yapıldı. Değişen Parçalar: bölümü boş bırakılmış yapılan işlem: Arızalı elektronik parça değiştirildi onarım bedeli 95 yazıyor.


Telefonum elime ulaşınca aynı şikayetlerin devam ettiğini gördüm, şarjı doldurunca birkaç saat çalışmadan tekrar kapanmaya başladı. Artık hiç çalışmıyor. en kötü tarafı tamire gitmeden önce çalışan kamerası tamirden sonra çalışmamaya başladı merceğinin önüne bir karartı gelmiş görüntünün yarısı yok foto çekemiyorum.

Zeki 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi26 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön