21 Mart 2013 #1699660

Turkcell Vınn İptali!

Müşteri hizmetlerini vınn internet taahhüt süresinin bittiği tarih olan 18/03/2013 tarihinde kapatmak-iptal ettirmek için mart-2013 tarihlerinde değişik tarihlerde 2-3 kez aradım. Müşteri temsilcisine dedim ki benim taahhütüm bittiği zaman yeni fatura dönemi başlıyor ben kullanmayacağım için hemen kapanmasını istiyorum fatura gelmesini istemiyorum dedim.


Beni beyefendi 18/03/2013 tarihinde taahhüt süreniz doluyor şimdi kapatırsak geçmiş dönemdeki indirimler yansır faturanıza ..siz 18/03/2013 tarihinden sonra hattınıza tanımlanan 4 gb interneti hiç kullanmadan bizi arayın önce paketinizi iptal edelim sonra Turkcell iletişim merkezine giderek bireysel başvuru yapacaksınız fatura yansımaz dedi.

Tarık 41 Okunma

Cevaplar

  • Tarık24 Mart 2013

    kampanya başlatıyorum turkcell kullanmaya hayır bundan sonra tek davam bu olacak

  • Turkcell Mobile Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön