16 Mart 2013 #1690032

Turkcell Telefonumu Kullanamıyorum!

Telefonum Turkcell t20 ve bu kadar sorunlu bir telefon görmedim. 1 ay kullanıyorum 1 ay serviste. twitter-facebook-whatsapp-mesaj uygulamalarını kendi kafasına göre durduruyor kullanmayı engelliyor. sadece konuşabiliyorum. kişi başına 2000 olan mesaj hafızası hiç mesaj yokken bile kısa mesaj belleği dolu diyerek mesaj almıyor.


Mesajın geldiğini görebiliyorum mesaj okuyamıyorum ve kimden geldiğini göremiyorum. benim hayatım telefon üzerinden idare ediliyor ve ben bu sorunları yaşıyorum. bir sene olmadan yaşadığım sorunları 5 yıllık telefonla yaşamamıştım. her sorunda Turkcellin servise vermemiz lazım diyor. Orjinal şarj aleti istiyorum üretimi durdurulmuş.

Hayriye 205 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi18 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön