30 Mart 2016

Turkcell T60 Memnun Değilim

Turkcell'den kargo aracılığıyla beş ay önce T60 telefon aldım. Yaklaşık iki ay sonra sürekli sim kili sorunu oluştu müşteri hizmetlerini aradım servise götür dedi. İki aylık cihazı servise vermek istemedim açıkçası. Ekrandan çıkmama hatası da başladı konuşamıyorum, arayamıyorum, aranmıyorum yani iletişim koptu. Müşteri hizmetleri servisten başka bir şey bilmiyor. Orada da başına başka şey gelir diye güvenmiyorum. Forumlarda okuduğum kadarıyla yazılımsal bir hata olduğunu sanıyorum. Konuşmalarım yarıda kala kala, konuşma yapmadan sürekli fatura ödüyorum. Fatura ödeme konusunda nedense hiçbir sorun çıkamıyorlar, anında tahsilat. Ya güncelleme yayınlasınlar ya da cihazı iade alsınlar. Lütfen 532'yi ara demesinler çünkü sorun çözmüyorlar.

Sefa 521 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi01 Nisan 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi30 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön