16 Ekim 2014

Turkcell T40 Telefon Camı İçin Fahiş Fiyat Çıkardı!

Geçenlerde Turkcell Mağazadan almış olduğum Turkcell T40(zte) Marka telefonum elimden düştü ve cami kırıldı.Ürün Genpa Garantisindeydi Genpa'nın Etilerdeki Servis merkezine gidip servise verdim gitmeden önce birkaç yerde de camın ücretini sordum 75 e 100 e yapanlar vardı fakat ben kendi yetkili servisi olduğu için Genpa Etiler yetkili servisini tercih ettim,2,3 gün geçti ne arayan ne soran sonra internetten baktım ürünün camının değişeceği ve 197.80 TL ücretinin olduğunu öğrendim, ürünün sıfırının fiyatı 499 TL camı 197.80 TL Genpa servisteki müşteri danışmanı üretici firmanın o fiyatı verdiğini söyledi, Turkcell T serisi benim için bitmiştir.

Gürcan 1.133 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan22 Ekim 2014

    Gelen cevaba bakın :) sanki biz cihaz servise vermemiz gerektigini blmiyoruz

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ekim 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi16 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön