16 Ekim 2014

Turkcell T40 Kendi Kendine Acil Çağrıyı Arıyor!

Turkcell'den sarı kutu kampanyasında T40 telefon aldım, bu telefonun tuşları kapalı olmasına rağmen telefon kendi kendine acil çağrıyı arıyor ve en son kimle görüştüysem o numarayı tekrardan arıyor ve bu durum beni zor durumda bırakıyor. Ayrıca telefonun mesaj kısmı silinmiş nasıl siliniyor bu kısım anlam veremiyorum. Bu konuda Turkcell'den duyarlı olmasını istiyorum. Turkcell teknoloji uzmanları konuda yapacak bir şeyimiz yok diyor ama acil çağrı beni arayarak cezalı durumuna düşersiniz diye bilgi vermiştir, fatura dökümanına bakabilirsiniz acil çağrı kaç sefer aranmış olduğunu görebilirsiniz.

Ünsal 1.060 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ekim 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi16 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön