21 Şubat 2013

Turkcell T20 Telefon Aldım Alalı Sorunlu!

Turkcell bayisinden kampanyalı T20 telefon aldım. İki aydır sürünüyorum cihaz üç kere servise gitti ve hala sonuç alamadım . İlgili servis KVK , telefonu nasıl bakıyor anlamış değilim. Artık sabrımın son sınırına gelmiş durumundayım. Yıllardan beri Turkcell kullanıcısıyım hattımı bile taşımayı düşünüyorum taahhütlerim bitince.

Bugün dördüncü kez servise verdim bakalım neler olacak . Hizmet ve kalite bu mudur yani reklam ile olmuyor bunlar müşteri memnuniyetine önem verilmiyor.

Selim 214 Okunma

Cevaplar

  • Selim22 Şubat 2013

    çok yardımcı olunmuş tuketici heyetine başvuruda bukunacağım zaten

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön