18 Ocak 2014 #2242814

Turkcell T 40 Telefonum Devamlı Kapanıyor!

Turkcell T 40 Telefonu devamlı kapanıyor, kullanırken bazen sorunlar yaratıyor, bu sorun uzun zamandır devam ediyor. Bu telefonu aldığım zaman hatta kendi ablama da tavsiye ettim oda aldı ama aynı sorun sebebinden başka telefon almak zorunda kaldı.


24 kampanyalı aldığımdan yeni telefon alamıyorum. Sonuç olarak kalitesiz olan bu ürünü satmanız kalite anlayışınızın problemli olduğu izlemi bana vermektedir. Lütfen bu sorunun halledilmesini istiyorum.

Tunçer 210 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön