22 Mart 2013 #1700595

Turkcell T 10 Telefonum Sürekli Arızalanıyor!

Türkcell t 10 marka telefonum aldığım günden beri sürekli arıza yapıyor. 4 defa servise gitti.Yerine telefonda verilmedi. Telefonu hala kullanamıyorum. Her servisten dönüşte başka bir sorun çıkarıyor. Bana 4 defa servise giderse değiştiririz yada geri alırız dendi. 5. defa servise gittiğimde tüketici hakem heyetine başvurmam, kendilerinin birşey yapamayacaklarını söylediler. Türkcell'i aradım bunun kendileriyle ilgisinin olmadığını söylediler. Başka Türkcell bayiine tamir ettirmeye götürdüm aldığım yere gitmem söylendi. Tüketici hakem heyetine başvurdum 9 aydır cevap gelmedi. Üstelik telefonun taksiti hala faturamda yansıtılıyor. Garantide bitmedi yada sayelerinde bitmek üzere.

Elif 66 Okunma

Cevaplar

  • Elif26 Mart 2013

    ben bu telefonu türkcell şirketine güvenerek aldım.bir başka mağazadanda alabilirdim.satılan malın arkasında durmuyorsa koskoca şirket neden isminin,markasının kullanılmasına izin veriyor ben bunu anlamıyorum.sonuçta ben bu telefonu TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİnden aldım.üstelik ismide türkcell t 10 diye biliniyor.siz o zaman sadece hatlarla ilgileniyoruz diyorsunuz o zaman telefon satmayın yada denetleyip isminizin arkasında durun.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi23 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön