18 Mart 2013 #1692664

Turkcell Sınırsız Olmayan Sınırsız Facebook Plus & Sosyal Paketi!

2222 ye göndererek satın aldığım Sınırsız FaceBookPlus Paketi Ve Dün Aldığım SOSYAL paketi bitti açıklamalarda m. facebook. com üzerinden sınırsız yararlanabileceğim yazıyor ama her iki pakette de 20 mb dan sonra internet ücreti uygulanıyor oysa paket açıklamalarında FaceBook Plus Paketinde Sınırsız M. Facebook. com & Facebook harici 20 Mb , SOSYAL Paketinde ise Sınırsız m. Twitter ve m. Facebook Bunların Haricinde 20 Mb Olarak yazıyor.
Turkcell T10 Telefon kullanmaktayım FaceBookPlus paketim bittikten sonra SOSYAL Paketine katıldım. İkiside yaptığım gün 20 Mb sonrası internet ücreti uyguladı...

Halil 2.702 Okunma

Cevaplar

  • Halil20 Mart 2013

    Görev Yöneticisinden Düzenli Olarak Çalışan Programları İnceliyorum Arka Planda İnternet baglantısı Kuran Uygulama Yok. FaceBook Dışında İse herhangi Bir İnternet Sitesine Baglanmadım.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi19 Mart 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Twitter ve Facebook yönüne kota limiti olmadan bağlanabilirsiniz. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dahil olmayacak. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp calışan uygulama ve içerikler de pakete dahil değildir. Facebook ve Twitter dışında verilen 20 MB internet paketini bitirmeniz durumda paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket aşım ücreti Faturasız hatlar için 1 kuruş/100 KB, Faturalı hatlar için ise 5 kuruş/MB’tır. Sosyal internet paketi ile ilgili detaylara web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/sosyal-internet-paketi.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön