20 Ocak 2014 #2243210

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Düşürdü!

16 yıllık Turkcell hattım var. Sarı kutuya üye oldum ve 5 bin civarında puanım vardı. 1 yıl geçtikten sonra puanlarım hiçbir şey yapmadığım halde puanım 2600'e düştü. Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Puanların belli bir seviyeden sonra puanlar siliniyormuş. O zaman bu kampanyanın ne anlamı kaldı. 10 bin puanlara hiç ulaşamayacağım. Kampanya tamamen hikaye. 11 bin puana T40 almak imkansız. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Bekir 160 Okunma

Cevaplar

  • Bekir21 Ocak 2014

    Türkcell sarı kutusu her yıl sonunda puanları sıfırlıyor. 12*300 = 3600 puan üstünü hediye almanız mümkün değil sayın türkcelliler sarı kutu boş kutu anlayacağınız öyle yıllardır türkcelliyim deyip kutuya üye olup bakın geçmiş yıl ayda 1 puanları siliveriyorlar cevap bilgilendirme kampanya hakkında bilgi için aranıyorsunuz en büyük 35 milyon olduğunu söyleyen Türkcell küçücük sudan çıkamıyor. en basit sarı kutudan fos çıktı

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön