09 Mart 2015

Turkcell Ölü Piksele Fahiş Para Biçti

Yaklaşık 5 ay önce Turkcell bayisinden kendilerine ait T50 model cep telefonu aldım. Yakın zamanda ekranda bölgesel ölü pikseller oluştu. Genpa servisine gönderdiğimde bana Kullanıcı kaynaklı fiziksel hasardan dolayı ücretli olarak 333 lira karşılığında onarımı yapılacağı belirtilerek geri gönderildi. Yakın zamanda kullandığım iPhone cihazında aynı ölü piksel hatasından telefon sıfır cihazla değiştirilerek gönderilmişti. Ne yani firma kendi hatasını tüketiciye mi yüklüyor? Konu hakkında Turkcell ve Genpa'nın kendi hatalarını düzeltmesi için ilgilenmesini istiyorum.

Nursen 319 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Mart 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön