11 Ağustos 2016

Turkcell Mobile T60 Telefonun Sorunu...

T60 telefonumu aldığım günden beri sürekli sorun yaşıyorum. KVK'ya götürüyorum ertesi gün telefonunuz oldu diye arıyorlar ama hiç birşey değişmemiş oluyor. Bozuk telefonu tekrardan bana veriyorlar ve mağduriyetim giderilmiyor. Telefon aşırı ısınıyor, kendiliğinden kapanıyor, sesim karşı tarfa gitmiyor yani bu kadar sorun varken telefon ne yapılıyor ne de değiştiriliyor. Turkcell gibi Türkiye'nin büyük bir firması bu kadar duyarsız kalması ve hala üst model telefonlar çıkartıp bangır bangır reklam yapması gerçekten çok ilginç. Keşke sadece GSM olarak kalsaydınız da gözümüzdeki kusursuzluğunuz hiç gitmeseydi.

Melda 252 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön