22 Ekim 2016 #6756895

Turkcell Mobile T60 Telefonun Arızalarından Bıktım!

Turkcell iletişim merkezinden Ağustos 2015 tarihinde aldığım Turkcell T60 model telefonum aldığım günden beri devamlı arıza yapmaktadır. Daha önce 4-5 defa telefonun kendi kendine kapanarak sim kodu sorma şikayeti ile karşılaşmakta idim. En son servise gidip geldiğinde telefonun ana kartının değiştirildiği bildirildi telefonu tekrar aldım. Fakat aradan 2 hafta geçmeden bu sefer de telefon şarjım %40 seviyelerinde iken telefon kendi kendine kapanıyor. Şarja takıyorum yarım saatte %100 dolu gösteriyor. Aldığım günden beri bir sürü para ödememe rağmen hiçbir şekilde bu telefondan fayda sağlayamadım. Bir çok kez de TİM'e telefonun değişimi şartıyla servise gönderilmesine rağmen Özdilek Antalya AVM TİM merkezinizdeki hiçbir personelden yeterli desteği de alamadık. Telefon servisten gelmesine rağmen bir çok bize geldi diye bilgi verilmedi. Lütfen acilen çözüm bul Turkcell.

Zahide 6.466 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi25 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön