27 Ağustos 2015

Turkcell Mobile T60 Telefon Bozuk Çıktı

Turkcell gibi kurumsal ve büyük firmadır diye telefon alıyorsunuz paketinden bozuk çıkıyor. Bizim yapacak bir şeyimiz yok gibi durumla karşılaşıyorsunuz. Kendi ürünlerinin araksında duramıyorlar. Duyarlı tüketici.

Fırat 1.320 Okunma

Cevaplar

  • Fırat28 Ağustos 2015

    Sakın Turkcell den telefon almayın. Bir ay önce t60 telefon aldım. Kutusunu açtığımda telefon arızalı çıktı. Firmaya götürdüm kendilerinin yapabileceği bir şey olmadığını küstahça başınızın çaresine bakın isterseniz tüketici haklarına başvurun diye akıl vermeye kalktılar. Benim sorunumu çözmek yerine alay eder gibi şikayet yolunu gösterdiler. Son çare telefonu KVK ya gönderdim fakat oradan da hala haber bekliyorum. Parasını ödediğim fakat ayıplı çıkan ürünlerine sahip çıkmayan bir firma Turkcell. Bu mesajım duyarlı tüketicilere Turkcell den uzak durun.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön