20 Nisan 2015

Turkcell Mobile T50'den Memnun Değilim!

Buyaka AVM'deki bayinizden aldığım T50 telefonumu memnun olmayarak pişmanlık içinde kullanıyordum. Sonra telefon bozuldu. Aldığım bayiye gittiğimde onarım için onlar gönderdiğinde 45 günü bulacağını ve yerine telefon veremeyeceklerini, Kartal'da bulunan KVK'ya ben götürürsem daha hızlı olacağını anlattılar. Kısaca telefonu almamak için dil döktüler. Hakkımı Tüketici Hakları Mahkemesinde arayacağım. T50 telefonunuzdan da satış sonrası hizmetinizden de kesinlikle anladım ki Turkcell büyük pişmanlıktır. Bunu her yerde ve herkesle paylaşacağım.

Emir 180 Okunma

Cevaplar

  • Emir21 Nisan 2015

    Zaten sorunda sizin Turkcell iletişim merkezlerinizin yardımcı olmaması fakat şikayeti okuma zahmetinde bile bulunmadığınız kesin. Tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi ve bayinizi. pişkinliğin bu kadarı. yazıklar olsun.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Nisan 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön