14 Ağustos 2015

Turkcell Mobile T50 Model Telefonun Yan Tuşu Bozuldu!

09-08-2014 tarihinde Turkcell den almış olduğum T50 model telefonumun yan açma kapama düğmesi bozuldu bu arada telefonu servis götürme fırsatı olmadan telefon düştü ve ekranı kırıldı telefonu 08 11 2015 tarihinde Kartal KVK'ya götürdüm oradaki yetkili arkadaş telefonun ekranı kırık olduğu için cihazın garanti kapsamı dışında kaldığını ve hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Ekranı değiştirmek için 350 TL talep edildi. Ekran değişse dahi garantinin bitmesine 1 yıl olmasına rağmen cihaz tamamen garanti kapsamı olacağını söylediler. Sonra Turkcell'i aradım onlarda bir şey yapamayacaklarını söylediler 792 TL cihazın ekranına 350 TL hem de garanti yok kısaca Turkcell ve KVK birlikte mağdur ediyor.

Muhammet 3.467 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön