09 Ağustos 2014

Turkcell Kutudan Bozuk Telefon Çıktı

Ben yaklaşık 1 hafta önce Turkcell mağazasından T50 almıştım, o kadar ayrıntıya girmedim. mağazada eve gittim müzik yükleyip kulaklık taktım, kulaklık girişi çalışmıyordu, aynı gün içinde geri götürdüm oradaki yetkililer biz bir şey yapamayız garantiye gönderip en az 15 gün beklemen lazım dediler, haliyle yeni telefonda vermediler.


Benim anlamadığım Turkcell bunu üretirken kontrolünü yapmıyormu hem görüntülü görüşmede yapılmıyormuş, onu geçtim burada üretilen elbiselerin bile kalite kontrolü yapılıyor acil bir çözüm lütfen telefon elimde kalacak no.0539 588 2***.

M 1.621 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön