22 Ekim 2014

Turkcell Hiçbir Türlü Kullanıcı Memnuniyeti Yok

12/08/2014 Tarihinde Turkcell t50 marka telefonumu aldım. 2 gün sonra telefon kendiliğinden kapandı ve İstanbul dışında olduğum için yetkili servise götüremedim bu süreç içinde telefonsuz kaldım. Daha sonra 20/08/2014 tarihinde telefonu aldığım yere Turkcell Yetkili Servisine götürdüm garanti kapsamı içinde telefonu aldılar.


Bugün 21.10.2014 bugüne kadar sürekli gidip telefon hakkında bilgi aldım hep onarım sürecinde dediler. Bakırköy'de olan garantinin kendi yerine gittim yine de onarım sürecinde diyorlar, ilgisizlik sıfır. Bu kadar sürede telefon serviste kalmamalı. Para verip kullanamamak durumundayım. Gerekli kurumların gereğini yapmasını arz ediyorum.

Onur 255 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi30 Ekim 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön