06 Eylül 2013 #1997645

Turkcell Hatalı Ürün Satıyor!

05. 10. 2011 tarihinde Turkcell'den aldığım T10 markalı telefon devamlı arıza vermektedir. Günümüze kadar 5 kez servise götürdüm fakat her seferinde aynı sorunları tekrarladı. Yapıldı ama kısa süre içinde aynı sorunu tekrarladı.


Şuan telefonu kullanamıyorum ekranı çalışmıyor herhangi bir kullanıcı hatası yoktur tamamen telefonla alakalıdır. Birçok kez servise gittim yapıldı garantiden ama düzen tutmuyor hep aynı sorunu veriyor.


Harcadığım yol paraları telefon parasına yaklaştı artık bu telefonu istemiyorum. İadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım.

Fatih 31 Okunma

Cevaplar

  • Fatih09 Eylül 2013

    bayiler sizden bağımsız mı çalışıyor. satarken ürünü turkcell adı altında satıyorsunuz iş değiştirmeye gelince hataya geldimi biz karışmıyorsunuz diyorsunuz çok pişmanım turkcell den aldığım için telefonu keşke vodafone dan alsaydım onlar böyle yapmıyormuş.hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim turkcelli mümkün olduğu kadar anlatacağım çevreme

  • Fatih09 Eylül 2013

    ithalatçı firmada ilgilenmiyor sizde ilgilenmiyorsunuz turkcelden telefon aldığım için çok pişmanım

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön