11 Nisan 2013 #1737430

Turkcell Hat İptali!

Mart2012'de İst-gop'da bulunan Turkcell bayiinde konu gsm numarasının iptalini talep ettim. o gün bana bu numara ile ilgili birkaç tane fatura olduğunu ve bu faturaları ödemem halinde iptal işlemini gerçekleştireceklerini, sonrasında belki bir fatura daha tarafıma yansıtılacağı bildirildi.


Tüm faturaları ödedim, benden kimliğimin fotokopisini istediler, onu da bıraktım. "işleminiz gerçekleşti hanımefendi" dediler. ve beni gönderdiler. sıkıntı şu ki, haleeeeenn bana fatura geliyor, ısrarla ödemiyorum ısrarla aranmaya devam ediyorum. bugün kalan faturaları da ödeyip Turkcell'i aradım. aldığım cevap hattınız da bir iptal işlemi gözükmüyor. ?????? iptal edin hattı, kullanmak istemiyorum.

Nilay 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizi 22.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön