19 Mart 2013 #1695008

Turkcell Garanti Kapsamı Dışı!

15 şubat 2013 tarihinde Turkcell Tim Elazığ Şubesine Turkcell T10 adlı 35****** nolu ımeı numarasını dokunmatik bozuldu diye teslim ettim. Kendilerinden telefonu aldıklarına dair form istediğimde de şu anda ellerinde form kalmadığını söyleyerek bana form veremeyeceklerini ilettiler. Nasıl bilgi alacağımı sorduğumda da buraya uğramanız gerektiğini yada 42****171 nolu telefonu arayarak bilgi sahibi olabileceğimi söylediler.


17 Mart itibari ile gittiğimde ise bana telefonun garantisinin dolduğunu bu yüzden yapılmadığını söylediler. Hem üzerinden bir ay geçti hem de şu ana kadar bilgilendirilmediğim için mağdur durumdayım.Telefonun faturasının üzerinde 17 Nisan 2011 yazıyordu.

Müslüm 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön