20 Aralık 2014

Turkcell Ekstradan Alınan Telefon Sorunu!

Turkcell bayisinden alınan Turkcell T20 marka telefon orijinal çıkmadı ve Hakem Heyeti Kararına istinaden telefonu iade ettim. Daha sonra 2011 yılında yine aynı bayii Kardeşler Telekom Ataşehir Turkcell ekstradan alınan Nokia c3 marka telefonum orijinal olmadığı gerekçesiyle görüşmeye kapatıldı.

Faturası ile bayiye telefonu geri ibraz ettiğimde iade alınmadı ve Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Tüketici Mahkemesinden lehime gelen karara rağmen Turkcell bayiisi telefonu iade almamıştır. Turkcell neden böyle durumlara göz yumuyor ve müşterilerini mağdur ediyor?

Osman 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizi 22.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön