18 Aralık 2013

Turkcell Ek Abonelik İptali ve Yüksek Ücret Talebi!

14.12.2013 tarihi itibari ile Turkcell'den aboneliğime ilave 24 ay kontratlı T40+250MB Turbo internet beraber sipariş verdim. Ancak 250 MB turbo internetimin iptali için Turkcell müşteri hizmetlerine ulaştım mümkün olmadığı bildirildi. Turkcell'in sitesi incelendiğinde görülecek ki aynı telefon için mevcut tarife + T 40 telefon kontratından değerlendirilmesini talep ettim. Bununda mümkün olmadığını söylediler. Komple siparişimi iptal edin talebime de geri dönüşüm bedeli 570 TL talep edildi. Bu nasıl bir iş böyle daha 5 gün dolmadı bile.

Ziya 119 Okunma

Cevaplar

  • Ziya24 Aralık 2013

    ben zaten ürün iadesine ilişkin cevap alamadığım için şikayaet ettim..... yoksa müşteri hizmetleri ile görüştüm zaten... tekrar hatırlatayım... ürün veya hizmet iade süresi içerisinde talep etmeme rağmen neden olumlu karşılanmadığına ilişkindi.... tüketicinin iade hakkı ortadan kalktımı acaba......?

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön