17 Mayıs 2013

Turkcell Dert Kaynağı T 20!

Hala ödemelerini yapmakta olduğum kampanyalı T20 sürekli yetersiz depolama alanı sorunu vermekte.Tim'e sorduğumda geçici çözümler getirildi ama sonuç değişmedi.Dahası telefon son 2 aydır hiçbir uygulamayı açamıyor,hatta arama mesaj atma gibi temel fonksiyonları bile yerine getiremiyor.Android.exe sistemi durdurdu yazısı geliyor.


Garantiye verdim sadece güncelleme yapıp geri verdiler 2 hafta sonra aynı sorun oldu tekrar garantiye verdim tekrar güncelleme yapılıp geri verildi. Garantiye verince kullanmam için hiçbir cihaz verilmedi 1 ay boyunca telefonsuz kaldım ve işlerim aksadı.Tim sorumluluk bizim değil derken verdiği numaradan garantiye de ulaşamadım.

Ender 106 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön