19 Eylül 2013 #2017329

Turkcell Bayisi Telefonun Faturasını Bulamıyor!

1 yıl önce Yılmazlar iletişimden aldığım Turkcell T20 cihazım arızalandı. Faturasını bulamadığım için sorun olup olmayacağını sorduğumda faturaya gerek olmadığını garanti kapsamı içerisinde olduğu için KVK tarafında yapılacağını söylediler fakat KVK tarafından arandım ve cihazın 125 TL tamir ücreti olduğunu faturayı bayiden isterseniz bize gönderebileceklerini söylediler.


Bayiyi aradım durumu anlattım Bandırma Yılmazlar iletişimden T. D. bey bunun mümkün olmadığını faturaların 1 yıl sonra atıldığını söyledi. Yasal sürenin 5 yıl olduğunu söylediğimde ise faturayı bulamayacağını bunun zaman alıcı olduğunu bildirdi ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek telefonu kapattı.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi23 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön