04 Nisan 2014

Turkcell Ayıplı Mal Satıyor!

26 Şubatta Turkcell T40 telefon cihazı satın aldım. Aldıktan sonra hiç bir telefon görüşmesi yapamadım. Ayıplı mal satılmış olmasına rağmen servise göndermeleri gerektiğini belirttiler. Servise giden telefon 15 gün sonra geldi ve aynı arıza devam ediyordu. Yani Serviste hiç bakılmamıştı bile. Satış görevlisi servisle görüştü. Telefonu değişeceklerini kendilerine gönderilmesi gerektiğini söyledi. Arızalı cihaz servise gitti. 29 martta değişim olmadan aynı telefonu geri gönderdiler. Turkcell sattığı telefonun üreticisinin kendi olmadığını söyleyip duruyor. Telefonu satarken reklamlarda Turkcell kalitesinden bahsedenler sattıkları ayıplı malın kendilerini ilgilendirmediğini söylüyor.

Ünal 330 Okunma

Cevaplar

  • Ünal09 Nisan 2014

    Bilgi verildi denilen telefonu biz üretmiyoruz. Bu konu bizi ilgilendirmiyor. :) Cihaz hala çalışmıyor. Tekrar servise gitti. Bu sefer yenisi ile değiştireceklerini söylüyorlar. Sabırla bekliyorum.

  • Ünal09 Nisan 2014

    Telefon Üçüncü defa servise gitti hala çalışmıyor, değişim bekliyorum.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön