11 Ekim 2014

Turkcell 20 İş Günü Süresi Aşıldı!

Turkcell'den kampanya dahilinde 2 adet T50 cihaz satın aldık. Eski sim karttaki bilgilerin telefona aktarılması için Turkcell İletişim Merkezine götürdük. Bakırköy TİM'de görevli kişi sim kartı cihaza taktı ve cihaz sim kartı tanımadı. Sonrasında ise sim kart cihazdan çıkmadı. Cihazı KVK' ya 01-09-2014 tarihinde teslim ettim. 20 iş gününde cihaz tarafıma teslim edilmedi ve 01-10-2014 tarihinde cihazı 20 iş günün de teslim etmemenin kusurunu örtmek istercesine, cihazın garanti kapsamı dışına çıkarıldığını bildirdiler ve 111 TL onarım bedeli talep ettiler. Sim kart TİM görevlisi tarafından takılmıştır ve tarafımın bunda bir kusuru bulunmamaktadır. Tamir süresi olan 20 iş günü aşılmıştır.

Hüseyin 3.202 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin18 Ekim 2014

  Daha öncede belirttiğim gibi turkcel-basit bir firma olduğu için küçük harfle yazıyorum-hiç bir sorunumu çözmemiş ve yuvarlak laflarla olayı geçiştirmiştir yüzlerce örnekte olduğu gibi.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi15 Ekim 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüseyin11 Ekim 2014

  cevap vereceğinizi hiç sanmıyorum...yaptığınız sadece dolambaçlı yollara başvurmak ve oyalamak.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön