Turkcell Mobile Telefon Garanti Servis...

Umut Ö. |

Geçen ayın 28 inde T60 modelinde telefonumu garantiye verdim bataryadan dolayı ve geçen hafta şubeye sordum ne zaman gelir diye bu aralar gelir dedi ve kaç gün geçti 10 gün geçti hala haber yok. Telefonumu sorgulamak istiyorum ulaşamıyorum yarım saat hatta bekletiyorlar. Turkcell'i arıyorum nerede olduğunu bilmiyorlar, bir şey yapamıyorlar en fazla 20 iş günü diyor ama hala haber yok. IMEI numarasından telefonu sorgulayamıyorum bile nerede olduğunu böyle saçma sapan bir şey.

Altı üstü bir batarya ama 1 aydır mağdurum telefonun ne durumda olduğunu bile söyleyemiyorlar. Durum hakkında bilgi bile veremiyorlar Türkiye darbeyi 3 saatte bitirdi adamlar bir bataryayı 1 ay oldu bitiremedi.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  15:46

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.

  Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Temmuz
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.