09 Temmuz 2015

Türkcell Mobile Telefon Değişimi Yapılmıyor.

Turkcell şubesinden aldığımız T50 markalı telefon bozuk çıktı. Telefon sürekli donma yapıyor ve programları arka arkaya kapatıyordu 5 kez garantiye gönderdik ama değişimi yapılmadığı gibi sesi de bozuk geldi aldığımız şube hiç yardımcı olmuyor. Telefon garantiden geldiğinde mesaj geliyor, telefonunuz geldi diye, aldığım şubeye gittiğimde daha gelmedi diyorlar.

Pınar 183 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön