16 Mayıs 2016

Turkcell Mobile T60 Telefon...

27.07.2015 tarihinde almış olduğum Turkcell'in T60 cep telefonunu 25.04.2016 tarihinde 02***** form numarası ile ekran dokunmatik algılama problemi olduğundan Bodrum / Turgutreis Bosis mağazanıza garanti kapsamında tamir edilmesi için fatura ile gönderdim. Cihazın ekranının ve kamerasının değişmesi gerektiğini değişim bedelinin 350 TL olduğunu ve cihazın faturası bulunmadığı için garanti kapsamı dışında kaldığı belirtildi. Cihazı faturası ile bir kez daha gönderdim. Şimdi de cihazın içinin açıldığı bazı vidaların yerinde olmadığı pil plastiğinin yerinde olmadığı şarj soketi Gibi bilgiler ile 450 TL karşılığı yapılacağı söylendi. Şimdi yetkililere birkaç sorum olacak:
Öncelikle sattığınız ürünün arkasında misiniz?
Teknik servisinizin yaptığı hatalara karşı nasıl bir sistem var?
Mağduriyetim nasıl engelleyebilirsiniz.
Yoksa Turkcell ürünlerini kullanmayalım mı?

Ahmet 750 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön