04 Aralık 2015

Turkcell Mobile T60 Sıfır Telefonun Arızalı Çıkması!

15.10.2015 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerinin arayarak sunduğu T60 marka cep telefonunu 24 ay taahhüt vererek satın aldım ve gerekli onayları vererek anlaştık. Telefon kurye ile elime 19,10,2015 te ulaştırılmıştır bu Turkcell kayıtlarında var kurye bana teslim ettiği tarihte herhangi bir belge vermedi çünkü telefonu kullanmaya başladık' tan sonra ilk şarj tamamladıktan sonra arızalı olduğunu fark ettik şarj 100' de dolu iken fişten çekildiğinde %80 düşüyordu taahhütnamede 7 gün içerisinde iade etme hakkımın olduğu halde 24,10,2015 tarihinde kutulu bir şekilde Turkcell yetkili bayiye teslim edilmiştir. İade için cihaz 25 gün sonra parça bekleyerek geri gelmiştir!

Oğuzhan 283 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan11 Aralık 2015

  Sıfır aldığım T60 telefonun arızalı olarak bana ulaştığı için kurye elemanı getirmiştir telefonu bu telefonu iade etmek istediğim için telefonu 7 gün içerisinde iade etmeme rağmen cihaz tamir için serviste 25 gün gün yedek parça bekleyip tamir edildikten sonra geri gelmesi ve turkcell in bunu kabul etmemesi 2 aydır telefon serviste orada burada ne olacak benim mağduriyetim buradan cevap istemiyorum yazdıklarımın hepsinin belgesi vardır işini düzgün yapacak birilerini arıyorum

 • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Aralık 2015

  Müşterimiz ile 11.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Aralık 2015

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Oğuzhan07 Aralık 2015

  Şikayetim konusunda herhangi bir dönüş yapılmadı ve tamirden gelen telefonu teslim almadım 2 aydır olacak telefonsuzum kim ilgilenecek artık

 • Turkcell Mobile Temsilcisi04 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön