22 Ekim 2016

Turkcell Mobile T60 Cep Telefonu Kusurlu.

7.7.15 tarihinde aldığım T60 cep telefonu aldığım günden itibaren hiç mutlu etmedi. Aldıktan 1 ay sonra kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Yurt dışında olduğum için gerekli servise götüremedik. Türkiye'ye geldikten sonra KVK yetkili servisinize çok sık aralıklarla 3 kere götürdük. Her defasında servis iş günü sayısını doldurup veriyorlar. Servise gittikten sonra bataryası değiştiği halde hala şarjı aynı şekilde hızlı bir biçimde bitiyor. Ekrandaki geri tuşunun yanmaması gözükmesine rağmen belirtilmediği için yapılmamış ve bu yüzden tekrar servise gitti. İadesini istediğimizde de yardımcı olamayacaklarını belirttiler ve yine üstün körü bir servis hizmetiyle bizi geri gönderdiler. T40 telefonunuzdan ne kadar memnun kaldıysak T60 telefonunuzdan da o kadar memnuniyetsiz kaldık. Ne telefonu aldığımız şube ne de KVK servisleri bize yardımcı olmadı. Telefonun değiştirilmesini istiyoruz.

Hülya 2.451 Okunma

Cevaplar

  • Hülya24 Ekim 2016

    Telefonla ilgili sıkıntıları tabi ki de servise bildiriyoruz servisten alabilirsiniz telefonunuz yapıldı denildiğinde bile bozuk. Bir gün arayla servise götürdük. Şimdi yine şarj sorunu var. Tam çözüm gerekli Bu yüzden telefonun değişmesini istiyoruz

  • Turkcell Mobile Temsilcisi24 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön