Turkcell Mobile T50'den Memnun Değilim!

Emir B. |

Buyaka AVM'deki bayinizden aldığım T50 telefonumu memnun olmayarak pişmanlık içinde kullanıyordum. Sonra telefon bozuldu. Aldığım bayiye gittiğimde onarım için onlar gönderdiğinde 45 günü bulacağını ve yerine telefon veremeyeceklerini, Kartal'da bulunan KVK'ya ben götürürsem daha hızlı olacağını anlattılar. Kısaca telefonu almamak için dil döktüler. Hakkımı Tüketici Hakları Mahkemesinde arayacağım. T50 telefonunuzdan da satış sonrası hizmetinizden de kesinlikle anladım ki Turkcell büyük pişmanlıktır. Bunu her yerde ve herkesle paylaşacağım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emir B.
  21 Nisan
  19:13

  Zaten sorunda sizin Turkcell iletişim merkezlerinizin yardımcı olmaması fakat şikayeti okuma zahmetinde bile bulunmadığınız kesin. Tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi ve bayinizi. pişkinliğin bu kadarı. yazıklar olsun.

 • 21 Nisan
  09:35

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Nisan
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.