20 Nisan 2015

Turkcell Mobile T50 Telefonumda Sistem Arızası.

Yaklaşık 8 ay önce Turkcell tarafından gönderilen telefonum arızalandı. Şubenize gidip telefonu gösterdiğimde telefona şebeke gelmediğini sistem arızası olduğunu söylediler. Teknik servis konusunda yardımcı olup olmayacaklarını sorduğumda telefonu kendi mağazalarından almadığım için bu konuda yardımcı olamayacaklarını'telefonu KVK kendimin götürmem gerektiğini söylediler. Turkcell önceki bir başka şikayetçinin şikayetine cevaben şubeden alınan cihazların arızalanmasından kendilerinin sorumlu olmadığını yazdığını okudum.

Ferah 218 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Nisan 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Bayinin işlem yapmamasına dair şikayetiniz 20.04.2015 tarihinde kayıt altına alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön