Turkcell Mobile T50 Telefonumda Sistem Arızası.

Ferah K. |

Yaklaşık 8 ay önce Turkcell tarafından gönderilen telefonum arızalandı. Şubenize gidip telefonu gösterdiğimde telefona şebeke gelmediğini sistem arızası olduğunu söylediler. Teknik servis konusunda yardımcı olup olmayacaklarını sorduğumda telefonu kendi mağazalarından almadığım için bu konuda yardımcı olamayacaklarını'telefonu KVK kendimin götürmem gerektiğini söylediler. Turkcell önceki bir başka şikayetçinin şikayetine cevaben şubeden alınan cihazların arızalanmasından kendilerinin sorumlu olmadığını yazdığını okudum.

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  16:33

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Bayinin işlem yapmamasına dair şikayetiniz 20.04.2015 tarihinde kayıt altına alınmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Nisan
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.