24 Temmuz 2015

Turkcell Mobile T50 Telefonda Oluşan Arıza!

Yeni telefonda arıza (Pasif - Onay
bekleniyor...)
Turkcell'den aldığım T50 model telefonum
bozuldu. 29/06/2015 tarihinde aldığım telefonu Aliağa iletişim ofise teslim
ettim. Telefonun arızalarını söyledim ve bu telefonu kesinlikle istemediğimi
belirttim. 06/07/2015 tarihinde telefonunuz yapıldı dediler teslim almaya
gittiğimde arızanın düzelmediği aksine daha da bozulduğunu gördüm ve oradaki
arkadaşa da gösterdim arıza süresi de doldu yeni telefon istiyorum.

Serkan 110 Okunma

Cevaplar

 • Serkan25 Temmuz 2015

  sizin yapacağınız işinde sizinde allahınızdan bulun. telefonu az önce teslim aldım uygulamaları yükledim telefon yine kendi kendine kapandı.

 • Serkan25 Temmuz 2015

  6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a bağlı Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği Madde 14’ün 4.paragrafında belirtilen tamir süresi 10 iş gününü geçecek ise mutlaka tüketici ile görüşülerek emanet ürün verilmeli veya istemiyor ise tüketicinin onayı alınmalıdır. “Yönetmelik Maddesi: Malın garanti süresi içerisinde yetkili servis istasyonuna veya satıcıya tesliminden itibaren arızasının 10 işgünü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçının; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmesi zorunludur. Benzer özelliklere sahip başka bir malın tüketici tarafından istenmemesi halinde üretici veya ithalatçı

 • Serkan25 Temmuz 2015

  aynı yazıyı kopyala yapıştır yapıp tekrar tekrar boşuna göndermeyin çözüm üretin hala haber yok telefonla ilgili geri dönüş yok o telefonun aynısı gelirse ofisin içinde kırıcam

 • Turkcell Mobile Temsilcisi25 Temmuz 2015

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serkan24 Temmuz 2015

  532 No.lu çağrı merkezini aradım bu konuyla biz ilgilenmiyoruz dedilertelefonu aldığınız yerle ya da KVK teknik servisle görüşün diyorlar onlarıda aradım sonuç alamadım bu telefonu iş amaçlı kullanıyorum günlerdir telefonsuzum bir daha Turkcell'den ürün almayacağım.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön