11 Mayıs 2015

Turkcell Mobile T50 Arızası!

04-08-2014 tarihinde yetkili bayiden almış olduğum t50 model cep telefonu 27-08-2014 tarihinde arızalandı ve tamiri yapıldı. İkinci arızasında (08-05-2015) servis cihazın içinde sıvı teması bahanesi ile garanti kapsamına almıyor.

9 ayda iki sefer arıza veren telefonumun garanti kapsamında değiştirilmesini talep ediyor, sıvı teması bahanesini kabul etmiyorum. Tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağımı beyan ediyorum.

Kenan 240 Okunma

Cevaplar

  • Kenan24 Nisan

    Tüketici Mahkemesi kararı ile telefon değiştirildi

  • Turkcell Mobile Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön