Turkcell Mobile T50!

Ferhat A. |

Almış olduğum ürünün üzerinden yaklaşık 3 ay kadar geçen sürede 1 kez arızalanmış olup (şarj olmuyor) garantiye gönderdiğim halde yapılmadan iade edilmiş olup, herhangi bir çözüm üretilmediği ve firmanın ilgisiz davranmasından dolayı şikayetçiyim. Gereğini yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat A.
  02 Eylül
  14:27

  Teknik servislerden gereken ilgiyi görmedim. Böyle bir şey olmasını beklemıyordum ama ne yazık ki verdiğiniz hizmet yetersiz. Bu yüzden ailemde ne kadar Turkcell hat kullanan varsa hepsını Vodafone geçirme kararı aldım. sağ olun

 • 02 Mayıs
  12:10

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Nisan
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.