09 Kasım

Turkcell Mobile T Tablet Arızası Mağduriyeti!

Turkcell'den Şubat 2017'de bir adet Turkcell T Tablet aldım pil şişmesi şikayeti ile 13.09.2017 tarihinde anlaşmalı teknik servisleri Genpa'ya verdik tarih 9.11.2017 olmasına rağmen hala bir sonuç yok iki kurumda birbirlerine gecikme işinin suçunu atıyor. Yerine başka bir bilgisayar verin dediğimde de firma bize vermedi diyorlar bu durumda ne yapmam gerektiğini bir türlü çözemedim sonuçta müşteri olarak sadece ben mağdurum.

Seher 918 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Kasım

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Seher 09 Kasım

    Ben zaten iki haftadır müşteri hizmetleri ve Genpa müşteri hizmetlerini arıyorum ayrıca Genpa'ya gidip soruyorum bir çözüme ulaşamadım maalesef kayitlarinizdanda bakabilirsiniz

  • Turkcell Mobile Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön