21 Temmuz 2015

Turkcell Mobile T-50'nin Bitmek Bilmeyen Sorunları!

Ben 2014'ün son aylarıydı galiba 2 tane T50 aldım ikisinde de sorun çıktı ölü piksel, ses kısma tuşuna basınca reset atma, sesin karşı tarafa gitmemesi maalesef ses durduruldu ayarlara bile giremiyordum telefon o kadar sorunlu ki anlatamam size, hat çekmez bir yandan ses kısılır bir yandan 16gb satılıyor kullanılabilir alan 7gb ve bu dediğim sorunlar 2 telefonda'da çıktı. İnternetten araştırdım benim gibi mağdur olan bir sürü insan gördüm. Ölü piksel sıkıntısı yok ses kısılma sıkıntısı yok bizim milletten ne beklersin? 200 300 liralık telefonu 800 TL'ye satıyorlar, Turkcell sakın aramasın beni.

Güner 496 Okunma

Cevaplar

  • Güner22 Temmuz 2015

    k. Bakmayın 2 Ay Telefonsuz Bekleyemem Ben İnternetten Araştırdım Hep Geç Gônderiyormuşsunuz Zaten Ayrıca Ben Takıntılı Bir İnsanım o Ölü Pixel'ler Yine Çıkacak Ses Yine Kısılacak Vs.. Vs

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön