Turkcell Mobile Servise Gönderilen Telefon Hakkında Bilgi Alamadım.

Yavuz U. |

Telefonumu T50 modeli 11.03.2015'de Turkcell bayisine teslim ettim o günden bugüne kadar Genpa'ya gönderiyoruz onlar bakıyor dediler Genpa'yı arıyorum operatörde devamlı oraya bas buraya bas bir türlü muhatap bulamadım. Genpa'nın sitesine mail attım dönüş yapıldı telefonunuz parça bekliyor ama ithalatçı firmadan cevap alamıyoruz bekleyeceksiniz diyorlar şimdi yine ulaşmaya çalışıyorum kimseden cevap alamıyorum. Bugün tam 19 gün oldu daha ne kadar bekleyeceğim insanları alıştırıyorsunuz bu akıllı telefonlara sonra elinden alıp 1 ay bekletiyorsunuz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  10:09

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerinden iletebilirsiniz.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.