07 Eylül 2015

Turkcell Mobile Ödemeden Bilgim Dışı 60 TL Alındı.

Tarafımdan onay verilmediği halde, mobil ödeme servisi aracılığıyla 60 TL yansıtıldı faturama. Görüştüğüm müşteri temsilcileri ise konunun kendileri ile ilgili olmadığını belirtip başlarından savmaya çalıştılar. Bana verdikleri oyun sitesinin numarası zaten kesinlikle cevap vermiyor. Bu yanıltma için Turkcell'in bir an önce harekete geçmesini bekliyorum.

Safiye 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön