19 Eylül 2015

Turkcell Mobile Müşteriyi Değersizleştirme!

2014
Ağustos ayında cihaz kampanyasıyla yaklaşık aylık 40 TL'ye 24 ay sürecek bir taahhütle T50 aldım. Bu telefon 10 ay
kullanıldıktan sonra arıza yaptı, örn: biri aradığında ekran görünmüyor, birisini aramak
istediğimde başkasını arıyor vb. Bu şikayetlerle bana telefonu satan Ankara-Ostim Teleses
mağazasına telefonu götürdüm. Servise göndereceklerini 20 iş günü içinde
gelmezse taahhüdün geçersiz kalacağını ve parasını iade
etmek zorunda olduklarını söylediler. Peki dedim. Telefonun anakartı, ekranı,
kamerası ve bir şeyi daha değişti ama şu an ismini hatırlamıyorum. 17 iş günü
sonrası telefon geldi, ancak: telefonun açma kapama düğmesi bozuk. Duruma
itiraz ettim, önce KVK ya yönlendirdiler.

Burak 272 Okunma

Cevaplar

 • Burak 30 Kasım 2015

  Güncel. Hiçbir kimse zerre ilgi göstermiş değil.

 • Burak 28 Eylül 2015

  Siz tüm şikayeti vakit ayırıp okuduğunuza emin misiniz?

 • Turkcell Mobile Temsilcisi19 Eylül 2015

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir.Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak 19 Eylül 2015

  Tarifesini düşüreyim dedim, ancak bana uygun olan tarifeden sadece hattını Turkcell'e taşımış olan kişiler yararlanabiliryormuş. bu da ayrı bir tuhaflık. Ben 2 yıllık abone iken yeni gelmiş abone benden daha kıymetli. buna da isyan ettim. En son çareyi hattımı dondurmakta buldum. Şuan aylık 40 TL taahütümü ödüyorum, kendimde Vodafone hat aldım. 29 TL'de ona ödüyorum, toplam 79 TL fatura ödüyorum. 100 TL nerede 79 TL nerede. Maalesef salak değiliz.

 • Burak 19 Eylül 2015

  Dakikasi bilmem kaç kuruştan birkaç dakika hatta bekledim. Bu görüşme için bende para alınmasına sinirlenerek telefonu kapattım. Sonra tekrar mağazaya döndüm, bu sefer müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri hizmetleri de garanti servisinin sorunu olduğunu bildirerek, yine oraya yönledirdiler. Bu trafik yaklaşık 30 dk sürdü ve sinirlerim boşaldı. Müşteri hizmetlerine ağzıma geleni saydım, mağazasının kapısının önünde adına Turkcell t50 dediğiniz çöpü yerden yere atarak parçaladım. Sonrasında hattımı kapatmak istedim ama 1 yıl kalmış tahhütümden dolayı benden 800 TL civarında para istediler. Yok dedim. Ben ortalama her ay 100-110 TL fatura ödüyordum. En azından tarifesini düşüreyim dedim

 • Turkcell Mobile Temsilcisi19 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön