19 Ekim 2016

Turkcell Mobile Müşteri Hizmetleri ve Servis Sorunu.

Ben 19 Eylül'de Turkcell T50 telefonumu servise verdim. Garanti de olduğunu sanırken Akıllım Güvende'ye gönderilmiştir. Bayiiye gönderdiğimde de suçun bende olduğunu telefonun sistemde gözükmediğini, bir süre daha beklemem gerektiğini söylediler, iade edileceğini söylediler. Bu bir aylık süre içinde üç dört kere bayiiye gittim. Ve hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadı. Bayii müdürü dalga geçer gibi "telefonunuz kaybolmuş" dedi. Müşteri ilgisizliği ve servis sorunlarından bıkmış durumdayım. Benim bebeğim var ve ben bu sorunlarla baş edemeyeceğimi fark ettim.

Çağla 1.388 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi14 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 14.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön